» Poradna » Web a internet

Pomalý stahování

dobry den mám 12mb/s příjem a 400kb/s odesílání vlastním win 10 32bit síťový adaptér tplink 100mb/s modem nevím ale počítač mi píše 35mb/s mám pomalé stahování 700kb/s když mi počítač píše že mám 12mb/s příjem a taky pomalé načítaní stránek zkoušel jsem antivirovou kontrolu u win defender, iobit a avast mohly byste mi prosím poradit

Odpovědi na otázku

Na jakým webu to stahuješ je možné že ten web kde to stahuješ má nějaká omezení

Co to tu vsichni mate za pripojeni? Vsichni v milibitech!

On to napsal komplet vše s malými písmeny, tak není divu, že i ty jednotky.

No s rychlostí v milibitech to je jasné, že to nebude žádný fičák

Ještě by si tazatel mohl vylepšit psaný projev. A mluvený asi také nebude žádná sláva.