Pomalý počítač

Zdravím , již několik dní se mi brutálně zpomalil počítač , co se tyče v hraní.. ve hrách mám rozdílný počet FPSmám : 4 GB RAMPentium-Dual Core E6300 2,8 GHzATI Radeon HD 4670 512 MBWindows 7 Ultimate 32/64 bitNapř. Call of Duty World at War jsem dával v pohodě na max s 50 FPS , nyní na Medium mám 25 FPS.Zkoušel jsem hrát na obou windowsech , počítač jsem projel 5x Esetem + Avastem a 2x kompletní čistkou CCleanerem vč. registrů . Dále jsem vyčistit PC od prachu atd. a stále je to pomalé.Nevíte kde by mohl být problém , zda existuje nějaký software , který detekuje jestli není něco rozbíté?Budu vděčný za jakoukoliv pomoc.

Odpovědi na otázku

Nikdo neví?

Příliš málo informací, to může bejt cokoliv. Osobně sázím na vir.

oba antiviry mas nainstalovane naraz?

Nenene...

to máš na PC WIN7 32 i 64 bit ? na jednom disku nebo jak ?

Mám oba windowsi na rozdílných svazcích

A k čemu je to dobrý?

32 bitový využívám více.. na 64 bit mám 4 GB RAM = na hry

Ale proč proboha?

na 32-bit mám spoustu savů a příjde mi lepší práce s nim

A v čem? Vždyť je to uplně stejný, akorát je překompilovaný pro x86_64 (a část navíc pro x86 kvůli kompatiblitě) bez 16bit balastu. Je to uplně stejný a dokonce rychlejší.

Tak si stáhni 3D Mark 06 Basic a napiš nám skóre.Máš 8500 bodů?http://www.techspot.com/downloads/5044-3dmark06.html A jak vypadají jednotlivá skóre?Z toho by se snad dalo usoudit jestli ti něco žere výkon procesoru nebo grafiky a tak.

Nech Windows ať sám ukáže jaký ho tlačí problém ?Ovládací panely/system/informace o výkonu a nástroje/rozšířené nástroje/Generovat sestavu stavu systemu

Děkuji všem za ochotu.. Našlo to pouze chybu ve svazku.. Později zkontroluji všechny svazky