Pomalý m.2 ssd disk

Zdravím,koupil jsem si Crucial P1 1 TB(https://pevne-disky.heureka.cz/crucial-p1-1tb-ct1000p1ss... ), který by měl mít rychlost a zápis kolem 1500MB/s.Jenže když spustím CrystalDisk test, tak čtení mám 800 a zápis 700. Základní deska by mi měla vyšší rychlost podporovat (Gigabyte UD5 X99). V PC mám 2 SSD disky: ADATA Premier Pro SP900 a Samsung 860 EVO.Díky za rady

Odpovědi na otázku

Jakou tam máš Generaci PCIe?

Je tam Socket 3, M key, type 2260/2280 SATA & PCIe x2/x1 SSD support, takže naměřil rychlost ssprávně. Potřeboval by x4.

oh... okej díky

3.0