» Poradna » Web a internet

Pomalý internet

Měl bych dotaz proč mi jde internet přes wifi na PC strašně pomalu, záseky, výpadky atd. Na mobilu a notebooku mi jde normálně. Drivery jsem včera updatoval. Tyto problémy se objevují poslední dva týdny. Díky za rady.PS: Router je skoro na stejném místě jako PC o jednu zeď přede mnou.

Odpovědi na otázku

Mrknout na osní Wifi sítě kolem a přeladit na volnější kanál.

A co používáte jako wifi adapter? Mikro USB čudl? jestli ano, tak to vypadá, že nemáte slušnou sílu signálu, protože tyhle čudly nemají antény.