» Poradna » Počítačové sítě

Pomalý download v prohlížeči

zdravimnedavno jsem si vsiml toho ze pri stahovani v prohlizeci je download omezeny vetsinou na nejake maximum cca 500kB/s (stahovani z cloudovych sluzeb v prohlizeci funguje tak jak ma), jakmile se pokusim stahovat odkudkoliv z internetu, maximum co to vytahne je 500kB/s. zkousel jsem ruzne prohlizece, resetovat nastaveni site ve windows, ruzne dns atd. stale stejne vysledkykamarad testoval stejnou stranku a jel mu download tak jak ma podle jeho tarifuproblem mam pouze na tomto pc, napriklad na laptopu tento problem neni (stejna sit, pouze wifi pripojeni)predem diky, dotazy piste do komentaru

Odpovědi na otázku

Obecně není žádný důvod, proč by zrovna prohlížeč neměl mít přístup k plné rychlosti internetu. Spíš to vypadá, jako by mu tu rychlost něco kradlo. Třeba že by tam běžel nějaký malware nebo něco podobného nežádoucího.

scanovat jsem zkousel nekolika programama, malwarebytes nekolikrat. nikde nic.

který konkrétně prohlížeče jsi zkoušel? Většina jich má stejný jádro od Chromia (Chrome, Opera, Brave, Edge). Jiný má třeba Firefox.

neboj, zkousel jsem chrome, brave i firefox ;)

Portable? Pak ti zbývá vyzkoušet jiný operační systém.