» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pomalí pc

potřebuju poradit muj počitač už je celkem staší nicmene rozjede i dnešní hry potřebuju co nejefektivenji preinstalovat windows(7 profesional) odešel mi jeden disk ze dne na den pry je poškozen. mechanika nenačita cd a mam pomali pc procesor je často na 100% zatížení

Odpovědi na otázku

Pomalý hrochy chodyli za svýtání na břech řeki srát.

Natpys vyzidka taza tele

Nechápu otázku. Ono se dá instalovat efektivně a neefektivně? ISO hodíš na flash a nebo smahneš na DVD a instaluješ. Samozřejmě na nepoškozenej disk