» Poradna » Web a internet

Pomalejší internet

Zdravím. Už pár dnů se potýkám s problémem a nevím jak ho vyřešit. Vžy jsem měl stahování (download) internetu něco kolem 10MB/s a teď je to sotva 1MB. Nemáte nějaké nápady jak to vyřešit?

Odpovědi na otázku

A poskytovatel internetu ti poradil co?

Nic, bo proc by se ptal, kdyz my na zive vime vse, a mame diagnostiku site i smlouvu, co ma za podminky....

Tak především, v žádném případě nevolej poskytovateli internetu, ale dotaz napiš do všech možných diskuzí, nejlépe i v Africe.

Zavolat ISP a konzultovat s nim stav linky. At na ni mrknou. Pak se uvidi.Pokud to nebude linkou, dostante na misto nekoho, kdo tomu rozumi, at skontroluje Vase zarizeni (sit, pocitac(e)). Pokud se takto ptate, sam to nevyresite.

1MB mi prijde jako docela adekvatni minimalni rychlost, se kterou jste pri podpisu smlouvy souhlasil.