» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pomalé win xp

než se začnu ptát vím že windows xp už nejsou podporovaný :D jen bych se vás chtěl zeptat nevíte někdo proč se mi sekaji xp hned po nainstalovaní pomalu vyskakuji okna atd kurzor myši je taky pomalý vůbec to nechápu proč moje sestava je sice starší ale na xp by měla určitě stačit a když sem měl win 7 všechno bylo v pohodě. Cpu mám Amd athlon 3200+ 2.0 ghz pamět ram mám 4 gb grafickou kartu ati radeon hd 5450 512 mb a 500 gb hdd předem díky za rady :)

Odpovědi na otázku

A jak máme na dálku tušit, co s tím provádíš??-------------------------------------------------------A proč tam tedy nenecháš ty W7??

nevím myslel jsem že xp budou rychlejší na tak starej stroj :D

Ještě to není "takový stařeček" jak si myslíš...Dej tam W7

máš pravdu dám tam zpátky ty 7 :)

":D"? Jako...? Nevyskytuje se v okolí třeba aspoň papoušek?

Ovladace grafickej karty si nainstaloval? Ked si dobre pamatam, bez ovladacov bol windows taky spomaleny.

ano bylo to tím před chvíli jsem nainstaloval ovladače a vše je ok zrovna jsem chtěl napsat komentář že to bylo tím jinak díky všem

Jaké? Odkud? V jakém pořadí?

Uzavřené, z webu, v obráceném.

k čemu ten PC vlastně slouží?

No chtít po systému zázraky, když nemáš drivery ... co bys čekal?