» Poradna » Programy

Pomalé vypínání PC

Ahoj,
potřeboval bych poradit. Když chci vypnout počítač a najedu na start - vypnout počítač tak trvá cca 3 minuty než naskočí tabulka vypnutí -reset - úsporný režim. V průběhu těch 3 minut nejde nic na počítači dělat jako zamrzne. Po naskočení vypínací tabulky a odkliknutí vypnout trvá ještě asi 5 minut do úplného vypnutí. Nevíte co se mohlo stát a jk z toho ven?
Díky Martin

Odpovědi na otázku

...nejde nic dělat protože se tam "něco" dělá samo bez tvýho přičinění...určitě profilcovat běžnýma utilitkama na odvšivení a pak zkus TuneUp 1-click maintenance ,taky koukni na startmenu jestli ti nejede hromada věcí zbytečně automaticky...taky se mohlo stát že jsi něco omáznul a desítky dalších možností