» Poradna » Web a internet

Pomalé stáhování

dobrý den po 1,5 roku požívání PC se mi stalo toto :na začátku se mi hry/filmy/hudba atd stahovalo 7-11,2 mb/s ale tět to mám 1-6mb/s což je docela blbý když stahujete GTA V kterej má 60 gb nevíte co s tím jak to mám dát zpět na těch 7-11,2 mb/s ?skoušel jsem přeinstalaci windowsu nic...skoušel jsem tlapnetu nic...takže nevíte co s tím hardisk při stahování jede na 31-60% a je tam těch 1-6mb/s ale před tím to bylo na 80% a tam bylo 11 10 9 8 7 mb ale nikdy 1,2,3,4,5,6 mb a sít jede na 28-40 % a je tam 7-14 mb/s a příjem 24,7-47,7 mb/s dříve 90-100 mb/s

Odpovědi na otázku

A jéje, milibity za sekundu. To zase bude výživné téma.

A odkud to stahuješ, není to třeba omezení na druhé straně? A co když si pustíš test rychlosti třeba na dsl.cz?

stahuji z vip účtu na webshare kde mají napsáno že to stahuje max rychlostí a jeto i na steamu atd..

A měření rychlosti na dsl.cz ukáže co?

"nevíte co s tím jak to mám dát zpět na těch 7-11,2 mb/s ?"To bude přepínačem. Máš ho určitě na boční straně PC. Je to klasický vačkový přepínač VS10 do panelu se štítkem kde jsou 3 rozsahy stahování, 1-6 /4-8 /7-11,2. Asi jsi o něho nechtěně zavadil, takže ho přepni zase na tu správnou hodnotuA jen tak na okraj, co to je to "tlapnetu nic"?

Tož asi tak, stěžuj si svému filesharingovému poskytovateli warezu, aby tě tolik neomezoval při stahování cracklého GTA V..

mas vejra