» Poradna » Web a internet

Pomale stahovaní pres torent.

Dobrý den, stahoval sem pres torent vsechno dobre 1m/s, stahuji po druhe a zrazu pouze 1kb/s a stahuji pres utorent min nevim proc to jde tak pomalu a chtel bych to vyřešit, děkuji za odpovedi.

Odpovědi na otázku

U Torrentu obecně záleží na tom, kolik dalších uživatelů stahuje (a zároveň sdílí) tentýž soubor. Zřejmě jsi začal stahovat torrent, který má stažený (a sdílí) jen málo uživatelů, nebo uživatel(é) na pomalé lince.Zkus najít jiný torrent, který má lepší poměr seeders & leechers.

+ samozřejmě tě může omezit tvůj poskytovatel internetu. Často se stává, že torrent provoz může být blokován buď po dosažení FUP (máš-li ji na svém připojení) nebo dokonce obecně.Víc informací, vzhledem k neúplnému dotazu mne v tuto chvíli nenapadá.

Nejspise me omezuje muj pokytovatel internetu a da se to nejak vyresit? aby me to stahovalo normalne?

Hm a co stahujete přes Torrent? mě to příjde dost nezepečný,,,teda pokud stahujete jen Linux distribuce tak vše O.k Nebo co se dá na torrentu najit dobryho??

Všechno. Takřka neomezená rychlost u novinek, navazování stahování, streaming apod..

Co všechno??? všechny novinky? jaky? pak je to ilegalní.

Myslíš že to někdo hrotí? Tím vším myslím doopravdy všechno, ať už jde o filmy v pořádné kvalitě, software etc..

No nevím možna před 10lety to možna šlo ale ted to dost sledují. Nehodlám byt odstrašující případ pro veřejnost a 10s na bluvar" Nova zprávy.

Ilegální věci přes torrent bych neriskoval. Není to zrovna bezpečné. Když už si to nechceš koupit, ale stáhnout ( nemoralizuji- filmy a hudbu stahuji také ) tak doporučím např. Hellshare.cz ( a nějaký download manager ) . :)

Obávám se, že budeš muset tenhle dotaz směřovat na podporu tvého poskytovatele. Ať už mají důvod jakýkoliv, neměli by tě omezovat ve využití připojení. Samozřejmě máš možnost změnit poskytovatele, je-li to konkrétně u vás možné a je z čeho vybírat.

Situace ohledně legálnosti nebo nelegálnosti stahování přes torrent síť jsou stejné od jejího vzniku. U nás není legální nabízet, ale je částečně legální stahovat. Pokud si myslíš, že když stáhneš film třeba z ulozto - tak je to legální, není ;). Samozřejmě za svoje jednání neseš riziko. Nicméně i při stahování torrentů lze docílit anonymity... to už je ale mimo tuto diskuzi.Operátorovi / poskytovateli internetu je prd do toho, co stahuješ a jak to stahuješ. Pokud jste si dopředu stanovili nějaké omezení má na to právo, ale na druhou stranu pak máš ty právo jeho podmínky neakceptovat a využít služeb někoho jiného.