» Poradna » Programy

Pomalé otevírání PDF

Ahoj, mám problém že se mi strašně dlouho otevírá Adobe Reader, tím myslím třeba i 2-5 minut. Zkoušel jsem přeinstalovat asi 3 krát. Po instalaci funguje dobře, jakmile restartuji PC a chci zapnout Adobe, tak si mohu jít udělat kafe než se zapne.

Odpovědi na otázku

Tudíž chyba asi nebude v samotném Readeru, ale v OS. Nějaký malware nebo něco takového.

Případně zkus jiný software na PDF, Foxit, Xchange, ap.

Používáš Adobe Reader DC nebo starší verzi? Pokud Reader IX, pak přejdi na Reader DC.Pokud chceš jednoduchý a rychlý PDF prohlížeč, pak Sumatra PDF Rreader

Podľa poslednej štúdie ani časté pitie kávy vôbec neškodí, jednoducho si dáte za deň viac káv.

Pokud chcete opravdu jenom prohlížeč PDF, pak zkuste MU PDFhttps://mupdf.com/downloads/index.htmlJe k dispozici i jako mobilní aplikace.