» Poradna » Web a internet

Pomalé načítání stránky

Dobrý den,mám problém s otevíráním webu Sport.cz a Super.cz Ostatní stránky se otevírají bez problémů.Otevíraní těchto konkrétních webů trvá skoro minutu.Vyzkoušel jsem více prohlížečů a všude je to stejné.Mám nový počítač Acer a požívám prohlížeč Google Chrome.

Odpovědi na otázku

Mne ich načíta skoro bleskovo. Skontroluj si, ako máš nastavený DNS server - pokiaľ ho máš nastavený na DNS server svojho ISP - tak aj to môže byť príčina.Ak máš svoju dom. sieť a router - nastav si nejaký Public DNS server v ňom a na sieťovkách si nastav získavanie DNS na Automatiku.Skús to - a možno uvidíš hneď rozdiel.

MUSEJ SI NASADIT RESPIRÁTORY A TO CHVÍLI TRVÁ

Já mám uplně ten samý problém, ještě se mi pomalu otvírají sreality.cz, počítač DELL půl roku starý....nevím co s tím