» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pomalé načítání stránek

Zdravím, již nějakou dobu se potykam s velice pomalým nacitanim stránek. Mám 200mb optiku, stahuju plnou rychlostí, ping krasnej. Ale to načítání. Dělá to ve všech prohlížečích, nehledě na tom na jakém disku je prohlížeč.V nouzovem režimu s prací v síti mi vše jede jak má. Ale jakmile přepnu na normální režim, tak konec.Zkoušel jsem prohlížeč na jiném disku, ted nastavit Google DNS(snad správně) , kabel i wifi, DNS flush (to mi možná krapet pomohlo). Proste nevím jak dál a do reinstalu se mi nechce...Windows 10 pro 64b s nejnovejsima aktualizacemaNtb : Core i5 4210m integrovaná grafika, hdd se 7200 otáček, 8gb ramDíky za jakoukoli pomoc.

Odpovědi na otázku

Ahoj jestli se ti nechce do reinstalu OS,,, jak jinak bys to chtěl řešit ? Myslíš že existuje nějaký zázračný program na opravu OS,. Problémů v OS může být spousta ale reinstalace je vyřeší všechny ,,,

Vypni antivir a uvidíš...

Ahoj, díky, pomohlo to :) (vypl sem komplet eset internet security) asi se tam bylo něco s defaultním defenderem od MS (dřív se mi sám po instalaci antiviru vypl, teď už asi ne? )

Ano, nevypnul, to je u W10 normální - lískaly se ti tam dva antiviry.....