Pomalé načítání, malé fps ve hrách

Zdravim,někde se něco porouchalo a netušim co... ssd evo 960 256gb načítá tak 2x pomaleji win 10, spouštění prohlížeče nebo nějakých oken je také pomalejší, fps ve hrách zničeho nic spadli z 100+ fps na 40 a méně až do záseků. Měl jsem grafiku msi geforce gtx 1060 6gb a sní to začalo tak jsem koupil msi 2070 rtx 8gb armor a problém je stejný. Po hromadě testovacích programů mi ukazuje že všechno bymělo bejt v pořádku což mi hlava nebere. Tak jsem objednal ještě základní desku a večer to zpřeházim, ale jestli máte ještě nějaké teorie tak se nebránim. nebo jestli máte program na testování jednotlivých komponetů a podle toho to poznáte co je špatně tak beru.

Odpovědi na otázku

Já bych přeinstaloval Windows obzlášť po té co jsi ho zaneřádil ještě dalším bordelem, ale tak výměnou celého PC by se to taky mohlo vyřešit

win jsem přeinstaloval a problém přetrval

V tom případě je to rozbitý. Takže bud můžeš postupně vyměnit všechny komponenty a nebo to dát do servisu, kde vymění jenom to co nefunguje.