» Poradna » Mobily

Pomalé nabíjení

Ahoj,Mám problém s tím, že se mi hrozně pomalu nabíjí mobil. Mám ho nově koupený, takže v baterii problém asi nebude. Na bulku mám napsáno toto: imput je 0.2A a output je 1A.Je to rychlostní nabíjení? Vůbec se v tom nevyznám. Nabíječka je originál, dokonce jsem zkusil i jinou. Tovarní obnovení jsem provedl. Nevíte v čem je problém? Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

"Mám ho nově koupený, takže v baterii problém asi nebude. "Ehm...

Podívej se po Recenzích na webech,zda s tím mají problém i ostatní.Potom to řeš,může to být prostě typem telefonu.Nepíšeš ani jaký máš,takže rady se nedočkáš.

co znamená hrozně pomalu? Jak je velká baterie? Co to je za mobil?

nabíjí se mi tak 20% za hodinu, někdy i déle. Jedná se o mobil z Číny Cubot One. Baterii to má 8,14Wh.

20% za hodinu? řekl bych že normálka, vždyť máš 2200mAh baterii! při proudu 1A a napětí 5V to rychleji nepůjde... můžeš zkusit koupit jinou USB nabíječku s větším "output" proudem, ale to nedoporučuji. můžeš tím telefon spálit.