» Poradna » Mobily

Pomalé nabíjení telefonu

Dobrý den.. mám problém s nabíjením telefonu.. vyměnil jsem baterii ve svém starším samsungu galaxy s3.. za alternativní baterii li ion která je vhodná a dělaná přímo jako náhrada do tohoto typu telefonu.. nechal jsem telefon nabít.. trvalo to fakt věčnost.. za asi 17 hodin se mi nabil do plna.. tak jsem si řekl dobře.. třeba to bylo při prvním nabíjení.. ale nebylo.. přetrvává to.. mobil je píchlej v nabíječce a já jsem na něm.. a rychleji se vybíjí než nabíjí..zkoušel jsem i jinej kabel.. i nabíječku- mám asi 4 .. a nic.. v čem by to mohlo být? Asi tu blbost reklamuju..

Odpovědi na otázku

Bohužel ty "alternativy" jsou povětšinou hodně mizerná kvalita z Číny. Pokud zkoušels více nabíječek a kabelů, tak jedině zkusit jinou baterku.

Kdežto originály baterií z Číny nejsou?

Ano, jsou. Ovšem je dost zásadní rozdíl mezi tím, když si značkový výrobce baterii vyvine a nechá pod svojí kontrolou vyrábět v Číně a nebo když nějaký garážový čínský výrobce nakoupí ty nejlevnější suroviny, neobtezuješ se tam namontovat ochranné obvody a bez jakékoliv kontroly to tam lepí dohromady a ještě na to napíše 4-násobek reálné kapacity ;)

No vypadá to, že ta baterka je v háji. Stane se, já mám alternativní baterku ve foťáku i v mobilu a funguje OK.

šmejd baterie. Ani tzv originál nevydrží co kdysi nová v novém mobilu. Až o 2/3 vydrží méné.Zkus ji reklamovat. ( vic vybijeni jak dobiti délaj vadne bat)