» Poradna » Mobily

Pomalé LTE připojení

Zdravím, mám takový problém, akorát nevom jestli je ve vysílači nebo přijímači. Koupil jsem si nový tablet (Galaxy Tab A 2016) s podporou LTE. Mám LTE SIMkartu od O2 s neomezenými daty (korporátní tarif), ale přenosová rychlost je skoro stejná jako byla u 3G, download nejde přes 400 kB/s. Nepovedlo se mi přijít na to proč. Nemáte někdo tušení čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Slaby, alebo malo kvalitny signal. Funguje to rovnako ako wifi. Cim slabsi signal, tym pomalsie to funguje.