» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pomalé kopírování z NAS

Na NAS mám adresář s archivem obrázků (velké množství) , bohužel se obsah nenačte ani za den. Když to kopíruju do PC , kopírování přes Total Commander probíhá velmi pomalu . Je jedno jestli to spojení na PC je přes síť nebo USB. Problém asi není velikost složky, z jiných složek je rychlost kopírování dobrá. Systém na PC je Windows 7 , NAS je Seagate 2TB.Máte radu na zrychlení ?

Odpovědi na otázku

Seagate NAS neznám, takže jen taková obecná rada.Zkus se přihlásit na webové rozhraní, často tam bývá možnost stáhnout "složku" zabalenou do archivu. Případně se podívej zda tam neexistuje nějaký doplňkový balíček který tomu vyrobí další webinterface, kde už možnost stažení archivu bude.

Problém může být v počtu souborů v adresáři, nad 10 000 souborů v jednom adresáři je problém