» Poradna » Mobily

Pomalé Google služby na domácí WiFi

Ahoj,Tento problém se týká pouze jednoho telefonu s Androidem M.Když jsem připojený na domácí WiFi, některé aplikace využívající připojení na servery googlu jsou naprosto nepoužitelné. Vyznačuje se to tak, že například Google mapy se hrozně pomalu načítají, nebo trvá fakt dlouho než se vůbec "připojí k internetu". To stejné platí o google games a Google play. Několik her využívajících přihlášení přes Games se tak vůbec nedostanou přes loading screen. Testoval jsem různé typy připojení, na mobilních datech i na jiných WiFi vše perfektně funguje. Dokonce i všechny další telefony na domácí WiFi jsou ok.Zkoušel jsem googlit. Clear cache nepomohl, ani dalvik. Nastavení Google DNS v telefonu nepomohlo. Restart routeru ani factory reset nepomohl. Jsem fakt v koncích.Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

Tak jsem ještě zkusil změnit DNS přímo v routeru, stále žádná změna.

Mám stejný problém. Podařilo se Vám to nějak vyřešit?

Mám to samé. Jsem na WiFi od O2 (přes LTE router). Nemůžu přijít na to, čím to je...