» Poradna » Počítačové sítě

Pomalá WI-FI

Zdravím, mám takový problém. Mám rychlost připojení D:10Mb a U:1Mb. Když se připojím přes Wifi a dám speedtest tak mám rychlost 0.68Mb download, když se připojím do routeru přes lan tak je to to stejný, ale když do notebooku připojím kabel co jde do wanu tak mě to jede na plnou rychlost. Díky předem za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zistit, ze bez routra je to ok a nenapisat typ routra je dost vazna chyba.Vyskusaj si pozicat router, ktory ma aspon 128MB RAM, alebo preinstaluj system, alebo bootni Linux a otestuj to znova.

Nahouby informace a otázka žádná........