Pomalá rychlost flash disků

Ahoj, mám takový problém s flashkama, pokaždé, když na ně chci něco zkopírovat, co má větší velikost, tak se to pár vteřin přesouvá poměrně rychle (kolem 20Mb/s), ale pak se to zpomalí a kopíruje se to v takových "skocích" kdy to z rychlosti 2Mb skočí na 5 a pak hned zpátky, přičemž při rychlosti 2Mb jakoby se ani ty 2 Mb nepřesunuli, takže pak celé kopírování trvá hodně dlouho. Mám to tak se všema flashkama, mám něco špatně nastavený nebo něco nenainstalovaný nebo jak to je? děkuji

Odpovědi na otázku

Kopči týmto xindlom: TC 9.0 x64 CZ / tc-patch.exe

Asi nemas rozhrani USB3, tam je rychlost bleskova - 5Gbit/s

I u flešky, která má 10 Mb/sec ???

To nevim, synku, cetl jsem to na Wikipedii

Četls, četls, ale málo ...

Nejspíš je to řadičem té flešky a nějakým interním bufrem. Jsou flešky které jedou jako blesk a jsou takové, které se loudají. Souvisí to i s cenou (i když ne "přímo úměrně").

A taky HW počítače, do kterého se ta fleška strká.

Taky, taky, ale málo ...

Kopíruješ jeden velký soubor nebo hromadu malý? Pokud je to ten druhý případ, tak je to v pořádku - není to bug, ale feature.