» Poradna » Mobily

Polská SIM - nejlevnější

Ahoj všichni.Chci objednat v polském Lidlu nějaké zboží s doručením do nejbližšího města v Polsku.Pro objednávku je však potřeba zadat POLSKÉ telefonní číslo.Jde jen o to, že mi na číslo přijde sms s kódem pro vyzvednutí v jejich "alzaboxu".V objednávce bohužel nejde zadat české číslo - systém neumožňuje zahraniční telefonní číslo.Poraďte mi, co nejlevnějšího se dá v Polsku pořídit pro tento účel? Tedy sim bez měsíční platby - asi nějakou předplacenku, která mi poslouží buď jednorázově nebo možná ještě v řádu pár měsíců pro další objednávku... .

Odpovědi na otázku

Si zajeď do Polska a kup si to přímo tam, ne? To přece nemusíš předem objednávat, není to žádné exkluzivní zboží. Koupíš to v Lidlu, na benzinkách nebo přímo v prodejnách operátorů.

Myslíš tu SIM kartu? Absolutně nemám představu jaká je v současnosti nabídka předplacenek, tarifů atd v PL a popravdě to ani netuším u nás. Už 15 let používám jen služební mobil a můj poslední nákup "telefonního čísla" byl v dobách Pegasu Twist - 22 let zpět.Takže budu rád, když mě poučíš, co vlastně chtít, co to stojí a jestli se bude muset měsíčně platit nebo to je jako tady kdysi (možná i dnes?) předplacená karta, atd.

i kdyz v polsku koupite to nejdrazsi tak to bude porad levnejsi nez u nas to nejlevnejsi. proste jdete na benzinku nebo kde to prodavaj a kupte si tu nejlevnejsi predplacenku

Nemám potřebu používat polské SIM, takže netuším, která je nejvýhodnější. Vyjadřoval jsem se jen k tomu, že nepotřebuješ k ničemu teď polské číslo, protože je úplně zbytečné objednávat to někde přes eshop, ale můžeš si tam rovnou zajet a koupit na místě. Stejně bys tam musel jet vyzvednout tu zásilku z eshopu. Jinak polští operátoři celkem jistě provozují webové stránky, takže pokud opravdu nutně chceš kupovat polskou SIM, tak si prostě najdi tu nejlepší. Mimochodem, seš si vědom toho, že nemůžeš polskou SIM používat dlouhodobě jen v ČR, aniž bys ji občas nepřihlásil do polské sítě?

Přihlašovat do PL sítě ji v budoucnu nemusím - bude využita jednorázově, možná ještě někdy v řádu týdnů, či měsíců, což by "vydržet" mohla. Kdybych ten dotyčný produkt mohl koupit v krámě přímo, takové "blbosti" nevymýšlím. Jedná se o produkt, který je výhradně na eshopu a to dokonce už jen v PL, takže není už ani v CZ, DE, ani v SK.

k tomu přesně slouží https://www.nakupy-polsko.cz/

K pořízení polské SIM karty? Další rada asi bude, že když ten produkt u nás nemají, ať si vyberu a koupím jiný, který tady mají, ne? Co je na mém dotazu tak nepochopitelného???Vím, že mi chceš poradit, ale opravdu nepotřebuji prostředníka, když to mám na hranice kousek a v Polsku jsem už takto nakupoval vícekrát.Až teď u Lidlu jsem se zasekl, protože u objednávky nelze uvést zahraniční telefonní číslo a na rozdíl od běžných eshopů se v Lidlu NELZE s nikým a nijak domluvit.

Ach no --- ne k pořízení SIM karty ale k tomu nákupu. Číslo uvedete jejich (té služby) a je oni se už domluví - nebo použijete přímo asistovaný nákup. Prostě objednáte polském eshopu, vyplníte vaši polskou adresu (včetně polské tel čísla) která Vám bude přidělena a nakoupíte. Zboží Vám následně přijde domů do ČR. Kdybyste si to alespoň přečetl (ten odkaz co jsem poslal) nebylo by potřeba to tady přepisovat :D

" ale opravdu nepotřebuji prostředníka, když to mám na hranice kousek a v Polsku jsem už takto nakupoval vícekrát"V tom případě fakt nechápu, co řešíte, Prostě si kupte na první polské benzince tu nejlevnější předplacenou kartu a je vymalováno. Tohle fakt není raketová věda ale nákup SIM karty za pár šušňů (i kdybyste ji měl po tom nákupu vyhodit do prvního kanálu)

Taky nechápu. On tvrdí, že to nemůže koupit jinde, než přes e-shop Lidlu a přitom ani neví, jakou konkrétní kartu vlastně chce koupit. Řeší nějakou kravinu.

Vysvětlení pro Brňáky:Produkt, který lze koupit POUZE v polském Lídlovském eshopu nelze objednat jinak, než že uvedu při vytváření objednávky polské telefonní číslo.Pokud ho neuvedu, tak objednávku NELZE dokončit.Proto musím sehnat polské telefonní číslo, které nemám.Cestu, jak toho dosáhnout, jsem si vybral takovou, že si chci pořídit polskou simku, ať mám vlastní polské telefonní číslo.Protože nevím, jaké jsou možnosti - jaká je v Polsku nabídka telefonních čísel (tarifů, předplacenek atd.), tak se ptám zde, protože předpokládám, že někdo už třeba polskou SIMku sháněl, má ji a tak mi poradí - v Brně s tím evidentně zkušenosti nemáte.Jakmile budu disponovat polským telefonním číslem, HEURÉKA !!!, budu moct konečně kýžený produkt na polském Lidl shopu objednat.Je to srozumitelné?

Co jsi měl ve slohu na ZŠ? Lepší než 3 to asi nebylo, že? Jsi to totiž zamotal všechno dohromady. Takže jestli dobře chápu, potřebuješ nejprve koupit polskou SIM a s jejím využitím objednat nějaké zboží v Lidl shopu, pro které si tam pak pojedeš? Tu polskou SIM hodláš koupit kde? Napřed si pojedeš do Polska pro ni?

Možná se budeš divit, možná budeš přímo šokován, možná Tě to i porazí, ale snad přežiješ to, že ze slohu jsem nikdy neměl pětku. Dokonce ani čtyřku. Světe div se, ani trojku! No, jenže zde nepíšu slohovku (i když to tak může u některých příspěvků vypadat) a ani to neočekávám od ostatních. A pokud by Tě uspokojilo, aby každá má věta měla svůj vlastní příspěvek, nemohu sloužit. Už tak je to příliš rozsáhlé vlákno.Ale k věci - ano, chápeš to správně. Nejprve si skočím do PL pro SIMku. Není to problém, je to pro mě pár km.Jediné co potřebuji TEĎ vědět, je JAKÁ je nejlevnější (pro tento účel) polská SIM karta.Ostatně stačí si přečíst název vlákna, který tady celou dobu je vidět.Jak píšu "pro tento účel" - to je důležité, protože nepotřebuji žádná data, žádný tarif s voláním zdarma apod.Když jsem před založením vlákna hledal na internetu, tak spousta diskuzí je o tom, že v PL mají za málo peněz třeba neomezená data, volání zdarma apod. Jenže to vše, byť to bude sebevýhodnější, je mi k ničemu. Mám prostě specifický požadavek .

Bohajeho ... nezlobte se, ale způsob jakým tady řešíte nákup polské SIM je opravdu k smíchu. Není to úplně jedno? Prostě až pojedete do Polska a budete např. tankovat benzín tak kupte první a J-A-K-O-U-K-O-L-I-V předplacenou SIM co tam nanjdete --- bavíme se tady o pár (deseti)korunách !!!!!!!! (tarif nechcete, jak uvádíte) takže úplně jedno jestli bude o 50 korun dražší nebo levnější, ne? Prostě kupte první předplacenou SIM co Vám přijde pod ruku, na to, k čemu ji chcete používat (na občasné doručení SMS na polské číslo) je TO ÚPLNĚ JEDNO .. jenom ten čas, co jste zde strávil pokládáním téhle nesmyslné otázky je mnohonásobně dražší než největší rozdíl mezi nejlevnější a nejdražší potenciální variantou předplacené SIM :D ...

Stejně jak se čílíte Vy, tak se čílím já - mrkněte na to z mého pohledu.Dám otázku kolik je 2+2 ?A přijde milión odpovědí typu:- mrkni na internet- debilní otázka- nikdy jsem to nepotřeboval vědět- je to přece jedno- na co ti to bude- dej tam první číslo, co tě napadneAle ani jedna odpověď "4". ANI JEDNA

Tvoj priklad je presny. Kedze 2+2 si vies hravo zistit sam, tak tu nespamuj s kktskou otazkou, kvoli tomu, ze si žid. A necuduj sa, ze ti nik nenapise 4. Ratam, ze drviva vacsina nema skusenost a za teba to hladat na nete nik nebude. Mas to kusok, ako pises, tak sup sup do PL zrob prieskum trhu a mozes nam tu rozsirit obzor.

Další takový Prosím, pište mi jen ti, kteří přesně ví odpověď na mou otázku a těm velmi děkuji.

Odpověď jste už mnohokrát dostal - kupte libovolnou kartu, danému účelu vyhoví jakákoliv

A co jste, prosím pěkně, čekal? Když se ptáte na absolutní kravinu a něco, s čím se každý svéprávný běloch vypořádá nejdéle během 5 minut (ať už vlastním nákupem nebo použitím Google) tak těžko můžete čekat, že Vás někdo bude brát vážně. Sám používám jak UK tak polskou SIM ale sorry, domácí úkoly za Vás dělat nebudu - ještě jednou se zeptám - opravdu, ale OPRAVDU tady řeší dospělý člověk investici v řádu jednoho 100 korun za dočasnou SIM kartu? Můžete nám konečně vysvětlit proč si prostě nějakou nekoupíte - vždyť sám přiznáváte že to máte na jedno použití, tak proč proboha řešíte nějaké ceny, druhy a výhody nějakých SIM???!!!???Napsal jste to přesně - pokud se někdo svéprávný zeptá na to kolik je 2+2 rozhodně nedostane odpověď 4 protože ho a) nikdo nebude brát vážně b) pokud to bylo vážně opravdu myšleno, jakákoliv odpověď - byř správná - je pro mentální vyspělost tazatele naprosto zbytečná

Bogajego, machrujete a ponižujete nebo píšete z vlastní zkušenosti nákupu(J-A-K-O-U-K-O-L-I-V) SIM v Polsku???????? Jestli to není z vlastní zkušenosti, jak víte, že prodej SIM probíhá stejně jak v ČR??????(v různých zemích toto mají jinak ohlídaný- např. z bezpečnostních důvodů) Opravdu Vy a Vám podobní, jděte někam(i v Brně jistě pochopí kam)- otázka byla, jak lze koupit SIM v Polsku(uvádí i důvod proč ji potřebuje) a všichni řešíte k*okotiny typu: kde si zboží koupit atd, místo aby někdo napsal RADU- o kterou žádal- např. koupil jsem v PL na benzině , nejlevnější 10 PLN........

v Drně jsou dyliny...je to marný, je to marný,..je to marný

Ale o tom zde už dobrou čtvrthodinu hovoříme . Celou dobu mi jde o to JAKOU nejlevnější předplacenou kartu koupit. Psal jsem, že nevím, zda to vůbec v PL existuje a pokud ano, JAK se to jmenuje, KOLIK to stojí a případně KDE to koupit. A, že ji pak vyhodím do kanálu? Ano s tím přesně počítám.

Jako Vážně? Internet u Vás nefunguje? Ale hlavně - to prostě neumíte na první benzince poprosit obsluhu "Witam, nadal proszę o dowolną przedpłaconą kartę SIM, najtańszą, jaką macie tutaj. Dziękuję."

????????????????

Jakože Poláci mají SIM, kterou jde koupit pouze přes e-shop?

"Mimochodem, seš si vědom toho, že nemůžeš polskou SIM používat dlouhodobě jen v ČR, aniž bys ji občas nepřihlásil do polské sítě?"No zjevně to zase tak horké nebude - anglickou (UK) SIM používám na území ČR jako druhou v mobilu už čtvrtým rokem bez toho aniž bych s ní mezitím navštívil domovskou síť v UK (three.uk). Přežilo to dokonce i brexit úplně bezešvě :D ... takže zjevně záleží na operátorovi a jeho (ne)ochotě tohle případně řešit.

Přístup se liší stát od státu, zrovna poláci jsou na to dost přísní (má to souvislost s tím že polské ceny mobilních služeb jsou hodně výhodné takže to používání v zahraničí je pro tamní operátory dost problém). A u PL simek nestačí přihlásit se do polské sítě občas, je tam stanovené procento celkové doby aktivity karty po kterou musí být v polské síti jinak deaktivace.

a máš to chytráku ověřený když jsi nikdy polskou sim nepoužilhahhaha ty tvoje rady stojí zanic

Co tak použiť čísla online aj poľské ktoré sú na internete a môžeš si na ne poslať overovaciu sms alebo môžeš na nej očakávať sms kód a podobne.

Príklad

https://receive-sms-free.cc/Free-Poland-Phone-Number/

To o čem píšeš vůbec neznám a hlavně mi Tvůj odkaz nefunguje. Nevím, jak by to fungovalo, když netuším, kdy mi sms bude od prodejce zaslána - za 1 den, za 4 dny?

alebo mi sem napíš ako odpoveď mam plno poľských čísiel možno by som pomohol ??

Tak vzhledem k tomu, že by si tu kartu stejně musel jet do Polska vyzvednout, tak to pozbývá smysl, tu SIM si tam může koupit osobně a nebude k tomu předem potřebovat polské číslo

Něco z tohoto by nešlo vybrat?https://www.google.com/search

Nejlepší možnost podle mě je koupit Plus kartu, ale na aktivaci se musí na pobočku s občankou.
SIMka stojí 5 zlotých, nejmenší dobytí kreditu je zas 5 zlotých.

Nebudu se zapojovat do vašich hádek o prázdný nočník, jen chci upozornit, že veškeré předplacenky v Polsku podléhají registraci bez které se nepřihlásí do sítě. takže si kup simku tam, kde ti okamžitě na místě udělají registraci (rejestracja) bez toho ti bude k prdu.Třeba taková žabka podává předplacenek tři řitě, ale když prodavačka nemá náladu odsekne ti že registrace neprovádí a budeš hledat poštu a frontovat u okýnka. Druhý den ti jiná udělá registraci bez keců a ještě tě upozorní, že pro nejlepší balíček s netem nemá karta dost kreditu a přímo platbou na kase ti ji i dobije.

Muzu Ti "dat" sve cislo a kdyz mi prijde smska s kodem, muzu Ti ji preposlat

Ahoj! Doporučuji pro váš účel použít jednorázové číslo, nejlepší místo, kde pravděpodobně získat jednorázové číslo, je stránka jako sms-man.com, aktivně doplňují svá telefonní čísla pro Polsko :)

Já byl teď v Polsku, takže vždy je potřeba kartu registrovat s občanským průkazem. U a2mobil karta za 5 zl na rok. U T-Mobile karta za 5 zl na 100 dni, pak 5 zl/měs., Lze dobít platební kartou z moj. T-Mobile.