» Poradna » Notebooky

Politá klávesnice vodou

Zdravímasi pred hodinou sem si polil klavesnici vodou.notebook sem hned obratil, polozil jako otevrenou knizku hrbetem nahoru a nechal chvili schnout, uz se mi to parkrat stalo tak sem poucenej jenze kdyz treba zmacknu A tak to napise qa+, stejne jako kdyz napisu Q a takhle mi blbne polovina klavesnice. a kdyz zmacknu treba D tak to shodi program do servisu nebo par hodin / dni pockat?Notebook je lenovo z50-70

Odpovědi na otázku

Odpojit, rozebrat, vysušit, modlit se. Nebo servis.

Odpojit od sítěOtočit ntb a odpojit baterkuDnem vzhůru sušit dny

Pockat muzete, ale nejspis ji budete muset vymeni. Nic sloziteho a koupite ji od 300 kc mozna i levneji na aukru.

Chvíle fakt nestačí a hlavně jsi měl odpojit zdroj i baterií. Potom komplet rozebrat a vysušit.