» Poradna » Notebooky

Pokusy o opravy Windows 8.1

Dobrý den,Potřeboval bych pomoct s notebookem ve čtvrtek fungoval i v pátek ale k večeru se vypnul a tak se zapnul a psal „probíhá příprava automatické opravy” potom „probíhá diagnostika” a pak už jenom poslední „Pokusy o opravy” nechal jsem ho 2 hodiny a nic dnes ho ještě nechám déle. Předem děkuji 😃

Odpovědi na otázku

Obávám se, že tohle se už neprobere, protože to vypadá pravděpodobně na závadu systémového disku.

Tak zkus přeinstalovat windows ??

Zkusit může, ale vzhledem k tomu, jak to začalo z ničeho nic a jak se vyvíjí ty automatické opravy, to dost pravděpodobně nepůjde, protože má problém s diskem.

Pokud pokusy o opravu trvají víc jak 2h tak je s největší pravděpodobností v háji disk - tady se dá udělat jediné - nabootovat nějakou flashku s live systémem a diagnostickým softem a podívat se jak na tom disk je. Pokud to nezvládneš tak se obrať na někoho kdo to umí.

V Pondělí zajít na na pokec do PC servisu (i s notebookem). 😃