» Poradna » Web a internet

Pokus o komentář k článku.

Zkoušel jsem napsat komentář k tomuhle článku:http://www.zive.cz/clanky/nauci-se-cesi-plat... celkem dvakrát, ale své komentáře jsem tam nenašel. A to jsem psal slušně, nepsal jsem o nikom co si oněm myslím, ani jsem toho dotyčného nikam neposílal.

Odpovědi na otázku

Třeba to chtějí emalem, aby si tě mohli podat

Taky se mi to stalo a v jiný diskusi sem našel že je nově problém s adb . Kvůli tomuto nebudu přepínat takže holt budou mít míň komentážů

Moje rec. Aby to tam nedopadlo jako na Doupeti po tom experimentovani s blokaci blokatoru.

To byl velmi povedeny experiment, ktery i pobavil. Clovek by rekl, ze to projasni temno v lebkach reklamnich blouznivcu. A ono ne. Viz treba situace na tomto serveru.