» Poradna » Web a internet

Pokud do prohlížeče napíšu slovo "Hacker", vypne se

Dobrý den , mám velmi vážný problém vždy když napíšu do internetového vyhledávače chrome nebo edge slovo H*cker ( místo hvězdičky má být ´a´ )tak se mi vypne prohlížeč .Vůbec nevím co s tím a mám celkem strach ...//"Před položením dotazu do Poradny prosím použijte funkci vyhledávání. Je totiž velmi pravděpodobné, že váš dotaz už byl dříve odpovězen.Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou. Přečtěte si proto, jak napsat správný titulek (odkaz se otevře v novém okně). Výslovně upozorňujeme, že v Poradně nejsou povoleny obecné a nicneříkající titulky typu Pomozte, Problém, Kdo poradí atd. Do titulku vždy přesně popište, čeho se dotaz týká. Nepoužívejte také nevhodné zvýrazňování titulků: opakované vykřičníky, otazníky nebo jiné znaky. Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány.Dotaz vždy zařaďte do správné kategorie.Redakce Živě.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat otázky nebo příspěvky v diskuzi, které obsahují vulgární výrazy, urážky nebo reklamu. Rovněž mohou být smazány příspěvky mimo téma aktuální diskuse nebo dotazy, které se netýkají tématu, jemuž se tento server věnuje."//

Odpovědi na otázku

to musíš vypnout monitor a napsat poslepu, aby to nikdo neviděl...

Myslím to úplně vážně snažím se to řešit už delší dobu a nevím co s tím myslel sem si že to je pouze bug v chromu ale potom sem to zkusil i v microsoft edge .Když spustím youtube tak to samé napíšu to slovo a vypne se to .

Zjevně se puberťácký spratek nudí, doporučuji nekrmit.

Nejde o žádný vtip... ,jsem z toho už zoufalý vubec nevím co s tím mám dělat tady jsem prosil jenom o radu .

Požádej své laxní rodiče, co zanedbali výchovu "momentálně" pozapomenutého fracka, aby tě konečně pořádně seřezali. Aby sis zapamatoval, že tropit si z lidí, co se snaží jiným pomoci, což ti připadá tak směšné, šoufky je krajně neslušné.

Já prosím jen o radu a že jí zrovna potřebuji .Hlavně nevím z čeho bych si měl dělat srandu .

Pochop, že s tak trapným vtipem tady nepochopíš, jen ze sebe uděláš debila...

Vážným problémem je, že jsi vůl.

Asi ti to nějaký hacker zaháčkoval...

Hacker nemá čas, provozuje divadlo https://www.divadlokh.cz/

Tak tam to slovo nepiš a máš po problému.

A http://hackertyper.com/ jsi uz zkousel..?

Jste tady jen banda neschpnych radoby vtipnych lemplu, mam stejny problem a to na slova hacker, antimalware ,antivirus atd sam od sebe se pousti chrome na strankach s hazardem nebo pornem co cca10 min... prijde to tady jeste nekomu vtipne?! Borec si nevi rady s ocividne novym malwarem, tak bud poradte nebo drzte tlamy... dekuji