» Poradna » Notebooky

Pokročilé hledání Po chvilkovém hraní her se notebook sekne a resetuje se

Zdravím komunito,mám tady přetrvávající problém s mým notebookem, s kterým si už nevím rady.Notebook mám necelý rok, stále fungoval a pracoval, tak jak měl, ale poslední 2 týdny mi začal nějak zlobit. V momentě, kdy zapnu hru (cs:go, fortnite), tak se spustí pomyslná časovaná bomba, někdy hraju 5 minut, jindy klidně i 2 hodiny a nic se nestane, ale z ničeho nic se notebook sekne (freezne) a sám se po pár sekundách se resetuje. Toto freezování se děje náhodně, někdy ihned po zapnutí hry, někdy vůbec, je to zcela náhodné. Teploty v tomto případě nehrají také roly, notebook se freezne a resetuje, ať mám teploty 50°, nebo 80°. Grafické drivery mám aktuální, stejně jako ostatní. Zkoušel jsem procesor i grafiku vystavovat různým stress testům, ale při nich freeze a reset nepřišel. Nejdříve jsem měl podezření na zapnutou funkci překrytí ve hře v Geforce Experience, ale i po vypnutí problém stále přetrvával. Notebook jsem zkoušel také reinstalovat a po reinstalaci jsem nechal notebook projet memtestem, který vyšel bez jediného eroru. Momentálně mám největší podezření na procesor, při stress testech se podle mě ntb nechová úplně tak jak by měl, začne se mírně zasekávat myš a celkově všechno působí dost zpomaleně, stalo se mi, že myš se začala sekat i při běžném používání, byly to třeba 4 záseky po sobě a pak nic..HW Monitoring: (teploty při hraní)https://ctrlv.cz/ir5Phttps://ctrlv.cz/GEupNotebook: ASUS ROG G752VSOperating SystemWindows 10 Home 64-bitCPUIntel Core i7 6700HQ @ 2.60GHz Skylake 14nm TechnologyRAM16,0GB Dual-Channel Unknown @ 1198MHz (17-17-17-39)MotherboardASUSTeK COMPUTER INC. G752VS (U3E1)GraphicsGeneric PnP Monitor (1920x1080@120Hz)8,0GB NVIDIA GeForce GTX 1070 (ASUStek Computer Inc) Storage931GB Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Děkuji, kouknu na to:)