» Poradna » Ostatní

Pokrocila uprava zvuku (strih)

ahoj, na internetu jsem hledal, ale nenasel zadny program, ktery by dokazal hromadne odstranit ze zacatku skladby urcity dany casovy usek, placnu 10 vterin...je to z duvodu, ze je tam vzdy "reklama". Jednoduse reseno... zda existuje program, ktery mi u cca 100 pisnicek "orizne" prvnich deset vterin ze zvukove stopy, abych to nemusel delat po jedne. Predem dekuji za Vasi odpoved :)

Odpovědi na otázku

to je spíš práce pro nějaký skript v kombinaci s něčím co jde ovládat přes CLI. Zda to umí Audacity netuším.