Pokracovanie riesenia kupy Notebooku - zaverecne zhodnotenia

Zdravim.Dal som si spravit notebook v notebooknamieru.sk...tento by celkom vyhovoval ale potrebujem ho este odobrit od niekoho kto sa vyzna.Sedi za tu cenu? Pripadne co by som tam este potreboval - ale pripada mi ze ma vsetko pre bezneho pouzivatela.Pod popisom su este otazky

Váš notebook

Šasi Compal FL90.v1 15.4",S-ATA-II,SuperMulti,GF 8600M GT 256MB,Santa Rosa 15 174,- 18 057,-
Procesor Intel® Core™ 2 Duo Processor T7250, BOX 2.00GHz, 800MHz FSB, 2MB L2 4 882,- 5 809,-
Pamäť 2× Kingston 1 GB 667MHz PC2-5300 DDR2 CL5.0 (5-5-5) SO-DIMM 1 074,- 1 278,-
Pevný disk SEAGATE Momentus 120GB, 7200ot., S-ATA-II, 8MB, 2.5", NCQ 2 461,- 2 929,-
Príslušenstvo WiFi Intel® Next-Gen Wireless-N Adapter 4965 A/B/G/Draft-N, PCI-E Mini Card 846,- 1 007,-
Príslušenstvo Compal Bluetooth modul pro řadu HGL3x/HEL8x/FL9x 466,- 554,-
Poplatky Zákonom stanovené autorské a recyklačné poplatky 262,- 312,-
Doprava ZDARMA PO CELEJ SR 0,- 0,-
Celkom 25 165,- 29 946,-
Co na to poviete.Viete mi priblizne zhodnotit ako by na tom mohli slapat hry ako CoD 4, Crysis a podobne?necakam ziadne zazraky takze mi nepiste ze NB nieje na hry chcem proste odpovede ako na to pojdu hry...A este ako je to so spotrebou oproti beznemu PC...A ako je to s firmou notebooknamieru ? Vela ludi mi tu davalo ich link - su doveryhodni a spolahlivi? Je to tu trochu neprehladne viem ale zbuchal som to narychlo... vopred DAKUJEM ZA VAS CAS A ODPOVEDE

Odpovědi na otázku

prave sa ma kamoš pýtal nazor na podobny notebook čo chce pre seba. ked som porovnal jeho zvoleny v rovnakej cene ako si uviedol ty s dell, tam ma to vyšlo na 24000!!! skus si to porovnať u nich čo by ta to vyšlo