Poklesy využití gpu při hrách a malé fps

Chtěl bych se zeptat, co by mohlo být příčinou poklesu využití gpu při hrách a jestli proto můžu mít malé fps. Specifikace pc: cpu: AMD FX-8350, gpu: MSI RX 480 8GB, ram: 12gb 1333mhz. Hraju např. COD warzone ve kterém když hraju mám poklesy využití ze 100% i na 0%, když snížím detaily abych měl větší fps tak spíše klesnou a držím se v hranici kolem 20-50 fps, myslel jsem, že by mě mohli omezovat ram paměti, ale dělá to i při méně náročných titulech.

Odpovědi na otázku

Mate slaby procesor bohuzel, procesor ma 8 roku, chcete vice fps,ryzen 3xxx/5xxx nebo 10-11 generace intelu

to i na ty starší tituly, protože ty by měl ten procesor zvládnout právě. Ta starší hra se sice neseká ale je tam ten pokles právě.

Ten procesor je prostě slabý, s tim nic neuděláš. Zkontroluj, jestli se nepřehřívá.