Pokles FPS

Potřebuji poradit Celý den jsem hrál v pohodě tak na 150-200 fps.Potom jsem vypnul pc a zase zapnul a zničeho nic jsem měl 25-50 fps. Gravická karta - Invidia geforce gtx 1050tiProcesor - intel core i5

Odpovědi na otázku

Tak teď ho zkus jen restartovat PC.

už jsem zkusil a nic

Co hrajete za hru, že máte 150 až 200 fps s GTX 1050 ti???

na minimální detaily to je možné

No to spíše na ultra minimální detaily. Tak to by celou obrazovku pokryly 2 velké kostky, a 150 až 200 FPS by bylo na světě.

nevíte teda někdo co stím ?

No dobře, jak dlouho máš PC???

zhruba od vánoc

To je divné, tak to bude zřejmě „rozesraná“ GK. Máš to jako sestavu koupený v obchodě, nebo od nějakého „ajťáka“???

mám to složený v alze

No vidíš, má na to záruku, tak to dej do alzy a uvidíš, čím to je. Pokud jsi tam nic neudělal, tak to „diagnostikujou“ a opraví, popř. vrátí.

zjistil jsem to když jsem hrál csgo a For honor