» Poradna » Programy

Pokémon GO

Zdravím mám tablet s Androidem 4.1.2 a chtěl bych zkusit velmi populární hru Pokémon GO ale na Google Play mi to píše že zařízení není kompatibilní s touto verzí a když to zkusím jinde třeba na aptoide stáhnout v APK tak mi to před instalací napíše chyba analýzy a toto šlo mému bráchovi na androidu 4.4.2 ale mě aktualizace softwaru nejde prosím poraďte

Odpovědi na otázku

No tak si ji prostě nezahraješ no :( zkus ještě můj direct: http://files.dmps.tk/PGO.apk. Nic jiného neporadím :)

Ale musíš na ten direct chviličku počkat :)

Už to funguje. Ale jak říkám, jiný tip nemám -_-

Fajn, vzdávám to... tady to máš na MediaFiru: https://www.mediafire.com/ :)

Mlátit po dutých hlávkách a nepřestat

Tvl, ty jsi pako, dobry...

pokemoni NEjsou hitovka, to z nich dělají jen novináři, kteří neví o čem psát, protože je okurková sezona!!!!!

to vysvětli těm milionům hráčů, kteří noviny a TV nesledují

Hňupoviny se šíří mezi hráči nadzvukovou rychlostí. Media nesledují a tak se nedozví, co činí a jak jednoduché je zmanipulovat masu dutých hlávek

Jenze oni skutecne JSOU hitovka.

No jak u koho nainstaloval sme zkusil a zase odinstaloval protoze tam natom nei vubec nic zabavneho... Kdyz uz litat nekde venku tak spis GEOCaching tam je aspon naka sranda pri hledani cachky na danych souradnicich

Hra, ktorú si za pár dní stiahli milióny ľudí, má svoju prvú obeť! Jerson Lopez de Leon († 18) z Guatemaly a jeho bratranec Daniel (17) sa vlámali do cudzieho príbytku, aby tam chytili jedného z pokémonov.Podľa španielskeho denníka La Prensa majiteľ domu začal po tínedžeroch hneď strieľať. Jerson zraneniam na mieste podľahol a jeho bratranec skončil vo veľmi vážnom stave v nemocnici. Ide o prvé úmrtie, ktoré má priame spojenie s hrou Pokémon Go.

V přírodě se tomu říká přirozený výběr. I Guatemale by měli sedmnáctiletí výrostci už vědět, že do cizího se neleze ani kvůli důležitějším věcem než je přiblblá hra.

Vymen zarizeni za modernejsi model. Co na tom chces jineho vymyslet? Nesplnujes minimalni pozadavky, tak to nepobezi.Btw, ti militantni odpurci PGo typu vyse se snaziciho Milana jsou fakt legracni. :D

Ano. To by bylo naprosto skvělé. Potřebujeme prozkoumat nepřístupný terén? Pošleme tam agenta pokémona. Stačí na to místo vygenerovat nějakého cool pokémona a parta idiotů to hned vyrazí zdarma nafotit. Co více si přát?

Akorát nevím k čemu by CIA bylo nějaké obyčejné, nezajímavé třeba údolí nebo co, kde nejsou žádní rozvraceči čehokoli. K čemu jsou jim obyčejná nezajímavá místa v obyčejných městech, kam si ostatně takový agent může zajet jako naprosto nenápadný turista a fotit o sto šest, aniž by kohokoli napadlo, že to není turista. A tak podobně dál.A do míst pro CIA a jiné agentury zajímavých obyčejné smrtelníky nepošlou, bylo by to kontraproduktivní. Na špionáže mají jiné postupy a techniky...ať si o Pokémonech myslíme co chceme, tohle je zas jedna nesmyslná konspirační teorie.

Moc to nesleduji, ale myslím, že jsem někde četl, že se ty nesmysly občas objevují i jinde než jen na veřejných prostranstvích. I kdyby to tak bylo, tak také nečekám, že by CIA chtěla prozkoumat třeba úkryt vůdce IS tím, že mu na gauč posadí nějakou virtuální mrdku a bude čekat, až mu tam vlítne dav spolubojovníků s mobily v ruce (nebo dokonce že si to ten blb nafotí sám)...Kdo ví, ale konspirační teorie jsou velmi oblíbené. I když se k nim z drtivé většiny stavím negativně, často mě velmi dobře pobaví.

Tak Kdo ví jaký algoritmus na výběr těch míst mají. Ono se to asi objeví i v soukromém domu, škole, divadle...ale k té špionáži, nemusí jít jen o IS, myslím že CIA a jiné agentury toho mají na práci víc. Ale prostě nevěřím, že by do sledovaných oblastí (kde to může být třeba i nebezpečné) takto posílali řadové občany a teenagery, myslím že by v tom bylo velké nebezpečí vyzrazení a jiných průšvihů. A o domácnosti kdejakého joudy z horní dolní jim určitě nejde.

Nezapomeň, že lidi jsou idioti. Takže tam ani nikdo lézt nemusí. Stačí, když bude nějaký zapálený lovec uvnitř. Ne každý zločinec je génius a i ti geniální se musí obklopovat spoustou lidí. A dost těžkou to budou jen samí géniové.

Ono je to velmi nelogické - už v 80. letech měly špionážní satelity takové rozlišení, aby bylo možné z nárameníků přečíst hodnost vojáka. Tak proč by někdo vyvíjel hru s velmi náročnými náklady na provoz a životností asi jako Farmville, aby parta děcek fotila objekty zájmu v mizerné kvalitě z pohledů, které jsou k ničemu?

Přesně tak. Vojáci pustili GPS satelity, pustili satelity a letecké snímky pro Google Maps, mapy.cz jiné atd. atd., takže pro ně je to už zastaralá technika. Kdo ví co mají dnes co, pochopitelně, tají. Co o jejich technice vypustí na veřejnost v různých dokumentech, to bude jen zlomek aby něco bylo. A vůbec, po nějakých obyčejných "řadových" hloupých zločincích je CIA taky houby, ty mají na starosti zas jiné složky.

Tak satelity pokud vím, vidí jen střechu. A jako doplnění stávajících sledovacích technologií by to nebylo špatné. Ale bavíme se čistě teoreticky, netvrdím, že to tak je. Pravda se třeba ukáže až se objeví nějaký další Eda Snowdenojc.

A tak to mi pak přijde jako scéna z nějaké komedie. Zločinecké doupě, posedaní zločinci kolem stolu a najednou jim tam vletí chlapeček s mobilem v ruce "nenechte se rušit, já jen hledám Pokémony. Hned zas půjdu" Nesmysl. Boreček byl šel, ale ne domů.

A proč ne? Klidně by si nějaký póvl, čekající na šéfa, mohl krátit čas tím, že si je budou ukazovat a hledat je. Nedělejme si iluze, že se všichni hlídají na 100% na každém kroku. Ono stačí ta spousta bezpečnostních faux pas, co dělají politici (namátkou třeba používání freemailů místo zabezpečených atd.).Jako primární zdroj informací je to samozřejmě hodně omezené a k ničemu, ale jako vedlejší zdroj si to představit dovedu.Stačí se podívat do minulosti, jaké všechny kraviny se ve špionáži zkoušely. U některých si člověk klepe na čelo, jak to mohlo někoho vůbec napadnout.

Jo takt, že přímo sami zločinci hledali Pokémony...tak to je klidně možné.

No právě. Idioti jsou všude, bezpečnostní zásady jsou nudné a často se na ně dlabe. A u takové aplikace jen málokoho napadne fantasmagorie s CIA/NSA/FBI a zbytkem abecedy...

A auta StreetWiev? Proč by kvůli tomu, že chtějí nafotit nějaký barák tohle celé organizovali, když se kolem toho může projet daleko nenápadnější auto? Navíc SteerWiev není real-time. Když něco budou chtít "našpionit", tak tam prostě pošlou někoho teď zrovna když je to potřeba.

Ide o data z tych hier. Tie tvoria zakladnu pre simulaciu World 2.0, ktora bezi na technike na ktoru sa bezny smrtelnik nedostane. Armada sa tiez hraje aj ked to hranie ma dost odlisny ciel. Algoritmus je presny. Napriklad ten pre predpoved pocasia, alebo modelovanie vyvoja vesmiru. Do tych algoritmov treba zadat akurat co najpresnejsie data aby to vysypalo co najlepsi odhad. Tak napriklad pre pocasie je potrebne zadat kazdu molekulu a jej hybnost. Ak sa to takto spravi tak predpoved pocasia moze byt super presna.

Fascinuje mě, kolik inteligentních lidí těm hoaxmédiím věří.Pro mě je směrodatné následující - Parlamentní listy založil Roman Janoušek, Ivo Rittig, Ivo Valenta a figuruje tam například Petr Hájek. Že občas napíší něco, co je pravdivého nelze brát jako bernou minci důvěryhodnosti.

Můžeš mi prosím vysvětlit, co je tak zajímavého na pokémonech?Já to totiž vidím úplně stejně jako tento autor:http://nazory.ihned.cz/komentare/c1-65371370-pra... „A tak se malými krůčky přibližujeme blíž a blíž té bizarní říši, kde chemtrails lze léčit savem, homosexualitu fridexem, dvojčata v New Yorku padají v rámci koordinované akce Mosadu a to nejrozumnější, co má normální člověk udělat, je nasadit si na hlavu alobalovou čepičku a jít chytat pokémony.“

Co je zajimaveho na jakekoliv jine hre, kterych lide hraji miliony?

Jako kdysi, když byla éra pokémonů na základních školách, bylo nás ve třídě 27. Já a dvě holky sme jako jediní neměli od pokémonů vůbec nic, ani kartičku, nálepku, žvýkačku, pouzdro atd... A je to tu opět a já opět odolávám :D sem na sebe pyšný. Tady jde vidět jak je lidstvo lehce manipulovatelné.

Pokémon GO je od Android 4.4 a novší.

Jediná možnost je upgrade androidu alespoň na 4.4Nenapsal jsi přesný typ zařízení, takže nevím jestli je to vůbec možné u toho tabletu oficiálně. Pokud ne, může pro něj být neoficiální ROM, ale na to si najdi někoho poblíž kdo tomu rozumí, sám se do toho nepouštěj.

Proboha nepište mi sem o té hře ale jak ji do toho tabletu Lenovo Ideatab A1000L dostanu!!

RAM 512MB ,,Pokud máte starší mobil nebo tablet a byl opravdu velmi levný, tak hra nebude kompatibilní.,,

Na tom asi nijak. I můj Nexus 7 se u toho občas dost zadýchá. A to je o dost výkonnější.