» Poradna » Mobily

Pokémon Go bez podpory Google

Ahoj, prosím vás o radu. Mám Honor 9x Pro, je již bez podpory Google. Chtěla bych si s přítelem zahrát Pokémon Go, ale když to zapnu, dlouho se načítá a pak to napíše že se nepodařilo ověřit. Jde to nějak fixnout nebo mám prostě po žížalkách ? :D díky za veškeré rady :)

Odpovědi na otázku

Máš v tom telefonu android 6.0 nebo vyšší? Pokud ano tak nefunkčnost nahlaš na support pokémonu, protože v požadavcích má verzi 6.0 a když to splňuješ tak by ti to mělo jít spustit.

Mám android 9.1.1.

Pokud vím, tak se do hry dá přihlásit buď přes účet google, facebook nebo trainer club. Takže zkuste jinou možnost než přes google.

PS: Pokud máte hru už rozehranou z dřívějška a tam jste byli přihlášeni přes google účet, tak se budete muset přihlásit na telefonu, který podporuje google služby, tam si v nastavení hry přidat možnost přihlásit se i přes FB účet a pak se zkusit přihlásit přes FB účet na tom novém telefonu.

Problémem by ale mohly být i Google mapy, které PGO využívá.

To by mohl Může zkusit to, co jsem napsal. Pokud to neprojde, tak má asi smůlu a bude si muset najít jinou hru... Aspoň bude vědět, že koupit mobil bez google služeb není jen o tom, že nebude mít google účet v telefonu... Bohužel ta provázanost google služeb není malá.

Zkusila jsem, ale na novém telefonu jen zešedne obrazovka, jakoby ta horní lišta ale fb se neotevře, po chvilce unable to authenticate

Kouknu, ale mě nejde ani přes fb.. ten se mi právě ani neotevře jako když si chci udělat nový účet

A nebylo by lepší ten Honor vrátit a pořídit si něco, co Google služby má? Telefon bez nich je možná ok v Číně, ale u nás tohle není jediná věc, která tě bude štvát.

Nereste Pokemony, reste vymenu telefonu za neco se sluzbami Googlu. Protoze tohle je jen zacatek problemu..

jasně a za chvíli se bez googlu ani nevyserem. za takovy praktiky by google měl jestě zaplatit miliardy a předelat to

Vidite to moc negativne. Muzete se prece krasne vysrat s nejakou jablecnou paradou. Nebo si muzete napsat vlastni mobilni OS a appky. kdyz Vam to tak strasne trha zily. :o))))))))