Pokažený zdroj v PC (Fortron 300W)

Zdravím. O víkendu se stala taková zajímavá věc. Počítač běžel několik hodin v kuse a najednou se vypnul. Postupným zkoušeným úplně všech komponent jsem přišel na to, že je problém (překvapivě) ve zdroji. Testoval jsem tento zdroj na 2 různých konfiguracích (P2-400MHz a Athlon XP 1700+)
Postupným testováním pod různou zátěží jsem přišel na toto:
1)Bez jakékoliv zátěže naběhne téměř vždy
2)Při zátěži se ani moc nezahřívá
Při pokus o zapnutí se také občas zablokuje (ventilátor ve zdroji se dvakrát otočí a konec) a již nejde znovu (bez odpojení a znovupřipojení napájení) zapnout. Jak už jsem napsal, tak žádná součástka se nijak extrémně nezahřívá. Myslel jsem, že se jedná o zkrat a to ať už ve zdroji či v nějaké jiné komponentě, ale bohužel jsem (zatím) na nic takového nepřišel. Co se výstupního napětí týče tak zdroj dodává napětí v rámci tolerance a to až na 12V větev, tam jsem po zapnutí naměřil 11,5 V, ale to by také mělo být v rámci tolerance. Zatím jsem spravil 2 PC zdroje ale tam se daly vadné součástky jednoduše diagnostikovat a vyměnit. Opravdu si s ním nevím rady, nemá někdo prosím nějaký tip, který by mi mohl pomoct při opravě?

Odpovědi na otázku

Jaké je napětí 5VSB (v klidu, při vypnutém počítači)? Zajímá mě hodnota bez zátěže a se zátěží tak 200mA.
Co filtrační kondenzátory, nenafukují se?