» Poradna » Notebooky

Pokazené slúchadlá a zvukový výstup

v zvukovom výstupe na mojom notebooku mi ostal kúsok tej veci zo slúchadiel. Proste som to normálne chcela vytiahnuť a pri tom sa mi to odlomilo a kúsok zostal v tej diere. čo mám robiť ?

Odpovědi na otázku

To máš blbé, bez kompletního rozebrání notebooku není šance to vytáhnout. Jedinou možností je to vytlačit něčím tenkým z vnitřní strany konektoru. Z venku to není možné a není ani jisté, že to půjde zevnitř, možná bude potřeba konektor úplně vyměnit. Takže pro začátek to dát někomu šikovnému nebo rovnou servis.