Pojedou na mé herní sestavě nové hry

Pojedou ná této sestavě třeba gta5 nebo battlefild 4 nemusí být na ultra Zvětšit2 dny čas do konce (Pátek, 20 března, 14:25:12) Aukro bodů: 679616 990 Kčpřidat do košíku Náklady za přepravuBalík Na poštu 350 KčBalík Do ruky 350 KčVšechny možnostiMísto: OtrokoviceProdejce nomadm (383)PC sestavy v nabídkách vystavených prodejcemZobrazit všechny nabídky prodejcePoložit Prodejci otázkunabídka č. 5164662267 Nahlásit porušení pravidelPopis předmětuDoprava a platbaChráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dnyZnačka: jiná Procesor: Intel Core i5Typ PC : desktop PC Dle použití : herníVelikost pevného disku : 501 GB – 999 GB Velikost operační paměti : 8 GB a víceFrekvence procesoru : 3,2 GHz a více Operační systém : bez OSProdám Herní PC velmi výkonné PC - možnost hraní nejnovějších her na nejvyšší detaily ve fullHD rozlišení, naprosto plynule vzládá nejnáročnější hry na nejvyšší nastavení detailů s DX11 efekty jako např: Metro Last Light, Far Cry 3, Call of Duty Ghosts, Battlefield 4, GRID 2,ASSASSIN'S CREED 4 ..!!! Intel Core i5-3570K 6907,-ASUS P8Z77-V LE PLUS 3765,-ADATA 8GB KIT DDR3 2400MHz CL10 XPG Gaming Series 2590,-SSD 80GB Intel 2000,-Western Digital 640GB 900,-Corsair TX750 V2 2169,- GIGABYTE N680SO-2GD Super Overclock 10339,-Eurocase bedna obyčejnáCooler Master Hyper TX3 EVO 589,-LG GH24NS černá 490,-Celkem 40000,- složeno z nejlepších komponentu na hry. Moje cena 16990,-

Odpovědi na otázku

1/ asi je tu podobných dotazů málo2/ to je kua problém se podívat na požadavky konkrétní hry ?!zamknout pls

Nezamikat plz.Ted k sestave: neni vylozene spatna.Ta case bude sice odpad a zdroj je predimenzovany, ale neni to tak spatne. Kdyz to usmlouvas s prodejcem trochu dolu, bude to perfektni.Grafika bude trochu hlucnejsi, az to koupis, projed ji od prachu.Case tomu moc neprida, ale kdyz by jsi za 1100 koupil Zalman Z3 bylo by to prlerfektni.Byt tebou jdu do toho. Hry to rozjede i na Ultra, GTA V zatim nikdo nevi, ale podle toho nekonecneho odkladani tipuju, ze to bude mit jen lehce vetsi naroky jak GTA IV.