Pojede FCPGA Celeron (jádro Coppermine) na desce s čipsetem Via Apollo Pro Plus

Jaké máte praktické zkušenosti s provozováním novějších procesorů na starších deskách. Předesílám, že moje deska Matsonic MS 7101C + poslední dostupný BIOS umožňuje nastavit max. PIII (Katmai?) 550MHz.

Odpovědi na otázku

Tuhle desku tak trochu znam, ale nemyslim si, ze by cipset cca z roku 1998-1999 podporoval FCPGA. Urcite ti tam pojede jeste PPGA, a myslim, ze to ma taky slot-1 (tak zkus nejake starsi P-III).