» Poradna » Programy

Pôjdu na ňom nové hry?

Procesor : Athlon 64 X2 4800+ 2500MHz, 1MB cache, 1000MHz
Pamäť: 2GB DDR II 667
Pevný disk: 320GB Sata II 7200 otac/min 8MB cache
Grafická karta: NVIDIA® GeForce 8600 GT
Mechanika: DVD±RW 16x
Zvuková karta 7.1 kanalová
Čítačka pamäťových médií: Podporované formáty MMC, RS-MMC, MiniSD(Adapter), MicroSD(Adapter), MMCmircro(Adapter), CF I, II, Microdrive, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo (Adapter), Smart Media Card, SD Card, xD.
Komunikačné porty : 6xUSB 2.0 ( 2x z predu pc ) - 2 x PS/2 - 1 x VGA Port - 1 x RJ-45 Port -Reproduktory - Line in - Microphone
Sieť 10/100
Programové vybavenie : Linux / Open Office/
Záruka : 24 mesiacov
Balenie obsahuje klávesnicu a myš

tak tuto zostavu som odpísal z jednj stránky a zaujimalo by ma, či utiahne nové hry tak ako je, a ešte či by sa na tu dosku v budúcnosti dala pridať dalšia 2gb pamäť resp. aké sú všetky zápory tejto zostavy

Odpovědi na otázku

No na Linuxe nove hry tazko spustis...

Půjdou ale nic moc. 8600GT moc silná není. Paměti nechápu, proč tam nedali 800MHz, stojí stejně.

nejspis proto, ze AMD hraje vetsi roli nez rychlost latence

+u

Takže prvně ty zápory z toho, co je tu napsáno a pak jestli si zahraješ:

1) Do blizoučké budoucnosti bude problém doplnit tyhle RAMky, 667-čky už je poměrně dneska
problém sehnat
2) Zatím si dobře zahraješ

To vypada jak sestava nekde z hypernovy. Zdroj a zakladni deska - ani zminka, asi podradne komponenty. Disk a pameti - tam se setri kazda koruna, naopak graficka karta se mi take nelibi, radsi nejaky radeon 38x0 nebo geforce 8800GT. Jinak jestli budes chtit na linuxu rozjet nejnovejsi hry, preju hodne stesti a pevne nervy.

Radsi napis, kolik na to mas. Neco tady poskladame.

za plus mínus pár stoviek by sa dal zložiť lepší PC - o doske ani zmienky (PCChips, Soltek...?), RAM nie je 800MHz, a pritom sa dajú kúpiť za hubičku, značka HDD bez mena, cenový rozdiel medzi 8 a 16MB cache takmer žiadny, tak prečo nezobrať 16MB, značka grafiky neznáma, zdroj neznámy...