» Poradna » Notebooky

Pohyb kurzoru

 |   |  Microsoft Windows XP Opera 9.80

Zdravím. Na notebooku se mi "zasekává" kurzor na obrazovce. Pod kurzorem, se objeví malý obdélníček a jakýmkoliv pohybem na tooupadu nelze kurzorem pohybovat. Po delší době se kurzor samovolně uvolní. Prosím o radu, jak "zaseknutý" kurzor uvolnit. Mám OS Win 7.

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

 |   |  Microsoft Windows 7 Firefox 24.0

Po jak delší době? Zkuste přeinstalovat ovladače touchpadu.Pokud to nezabere, bude se nejspíše jednat o chybu v sytému nebo o nějakou breberku.Proto zkuste poté pomůcku SFC /SCANNOW (Start - do pole pro vyhledávání naťukejte CMD a spusťte jej jako správce - do CMD naťukejte SFC /SCANNOW a vše potvrďte enterem) .Další možností je zkusit program FixIt přímo od Microsoftu, který dokáže automaticky nalézt problémy a pokusí se je opravit https://webshare.cz/file/1w02w76D5x/microsoft... .Pokud se jedná o mallware, tak systém projeďte programy také od Microsftu MSERT http://www.microsoft.com/security/scanner/en-us/de... a Malicious Software Removal Toolem http://www.microsoft.com/cs-cz/download/malicious-... .Hodně štěstí :) .

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Pohyb


Určitě si přečtěte

Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

** Každý nový počítač si zaslouží počáteční péči ** Odinstalujte bloatware a nezapomeňte na vhodné nastavení ** Poradíme, jak se o počítač s Windows 10 postarat

David Polesný, Stanislav Janů | 75

David PolesnýStanislav Janů
PočítačeNotebooky
Messenger a Instagram přicházejí v Evropě o funkce. Kvůli nové směrnici o soukromí
Vladislav Kluska
EvropaInstagramFacebook Messenger
Platby kartou se můžou rozšířit úplně všude. Jako terminál poslouží mobil
Lukáš Václavík
BankaPlacení mobilemNFC