» Poradna » Programy

Poěkozený WMA soubor

Mám poškozený WMA soubor. Velikost je 38 minut a lze ho přehrát do 32 minuty. Pak přehrávač zahlásí, že je soubor poškozený. Soubor nemůžu nikam nahrát, protože vždy zahlásí chybu. Můžete někdo poradit funkční program na opravu WMA souboru?

Odpovědi na otázku

Bez šance.

A jak bys to asi chtěl opravit? Žádný program si neumí domyslet, co patří na to poškozené místo. A navíc pokud nejde soubor kopírovat, tak máš nejspíš chybu na harddisku. Není poškozený soubor jako takový, ale harddisk není schopen přečíst data v oblasti, kde je náhodou zrovna tento soubor. Takže bohužel, s tím nic neuděláš a zkontroluj si pořádně harddisk, než přijdeš o další data.

Soubor není na hdd, ale na externím usb zařízení. Potřebuji nějak zprovoznit ten soubor, aby šel přesunout, nebo vystřihnout těch funkčních 32 minut nahrávky.

a) to "externí usb zařízení" není HDD ???b) udělej klon s "přenosem" i vadných sektorů.c) výsledný soubor bude čitelný, nicméně struktura bude asi narušena a přehrát stejně nepůjde (ale kopírovat ano).

Stačí aby šel soubor kopírovat. Jak mám udělat ten klon?

SW pro klonování Acronis, Aomei Backup, EaseUS Todo Backup, Clonezilla a další … Potřebuješ volný disk, na který se vejde oddíl ("disk") se souborem, resp. celý vadný disk..

Tak jsem udělal zálohu přes Acronis a ten soubor stále nelze kopírovat.

Zálohu do . tib ??? Jaks to z ní kopíroval?Nebo skutečně klon?

Acronis udělal zálohu/klon na volné místo kam jsem chtěl. Pak jsem dal připojit obraz a z toho jsem chtěl zkopírovat ten soubor, ale choval se stejně jako před tím.Problém jsem už vyřešil jinak. Do příkazového řádku jsem zadal příkaz chkdsk e:/f a to opravilo ten disk. Potom šlo ten soubor zkopírovat. Jinak dík za ochotu.

Takže problém byl v porušení struktury file systému, ne v nečitelném sektoru. To se samozřejmě "oklonuje"

Soubor pusti a přehraj do 32 minuty.Jak ho budeš přehrávat budeš ho současně nahrávat buď jiným sw nebo mikrofonem.Tak získáš nahrávku do 32 minuty záznamu.