» Poradna » Web a internet

Podvodny eshop

Ahoj, pred par dny jsem si koupil tenisky na eshopu route333.cz a misto bot DC (ktere maji vystavene na hlavni strance, ze byly odeslany do Ostravy) mi prisly nejake vietnamske polobotky. Ze jsem bez penez je jasne, ale da se na to nekde aspon upozornit, aby okradenych lidi nebylo vic?

Odpovědi na otázku

Ze jde o falesny obchod je zjevne na prvni pohled (primitivny dizajn).1. Zadny kontakt/adresa2. Preklad cez translator3 Pri platbe kartou se udaje zadavaji na nezabezpecene strance. :P

Pokud ti nebyly podezřelé popisy zboží ala "prodávají dobře samec PT05 riflové kalhoty 0yes2RzQ" tak buď rád, že jsi nekoupil iPhone za 20K. Typický obchod "čím víc pruhů, tím víc Adidas"

To nemá smysl někoho upozorňovat.Pokud někdo skočí na něco takového, tak ho ani upozornění neodradí.

Tady máš vlastníka domény, můžeš na něj podat trestní oznámení Dneska má výročí přesně 1 rok o založení domény. 1url.cz/@route333_czA také to můžeš oznámit na ČOI.Akorát pořád nějak nechápu, jak může někdo nakoupit a zaplatit na e-shopu, který nemá uvedené ani ty minimální zákonem vyžadované údaje, jako je vlastník / provozovatel e-shopu.

oprava odkazu, nebyl kliknutelný:http://1url.cz/@route333_cz

Dobře Ti tak...

"Mužské sportovní obuv" "2017 Nové produkty samec REPLAY Denim shorts""prodávají dobře pánské boty Vans Authentic - Tie ""Majitel doporučeno samec PHILIPP PLEIN HOMME riflové ""Levný léto 2017 samec THE GIGI"Ty nikde na nic neupozornuj a bez vratit obcanku.

No nekup to - když to bylo tak levný

taky doporučím aspoň podat trestní oznámení - údaje ti dodal arco-cz. Prachy asi už neuvidíš, ale nechat to jen tak by nebylo dobré.

Díky za super tip, hned jsem si objednal kalhoty samec a horké boty

Ještě tam chybí kalhoty "samyce" a je vymalováno.

jen aby ty "horké boty" cestou trochu nevychladly a nepřišly ti "teplé boty"

Tak mi to nedalo a na stránky e-shopu jsem se podíval. Tady mohl nakoupit fakt jen totální idiot.

Ahoj také jsem se napálil.Přišel jsem o 2000kč A mám doma čínské polobotky.Nikdo si prosím neobjednávejte.