» Poradna » Mobily

Podvodník na bazoš

Byl jsem podveden na bazosi. Castka 1100 za mobil. Pan neodepisuje, tel. Neexistuje. Penize jsem poslal predem. Bohuzel ma GoPay anonyme. Dnes mi napsal, ze mam smulu, ze temi penezmi uz zaplatil v nejakem eshopu a zbozi vyzvedl na pobocce pod falesnym jmenem. Jinak vse provadel z free Wifi. Prodejna je pry bez kamer. Je to pry vetsi mesto, ze jej nenajdou ze neni jak. Podle IP je to Brno. Uprimne, mam nejakou sanci? Tr. Oznameni mi prijde k nicemu. Policie k vuli tomu nebude delat skoro nic. I kdyby by bylo vice tr. Oznameni. Diky za vase uprimne reakce

Odpovědi na otázku

oficiální účet redakce |  | Microsoft Windows 7 Chrome 67.0.3396.99

Do tohoto článku jsme připravili přehled kroků, které můžete udělat, když vás někdo podvede v internetovém bazaru. Podívejte se:

Zondovský dotaz. Posílat peníze předem je.. ujovina jako i další povídání

je nějaká šance vypátrat podvodníka?

Jaký je rozdíl mezi posláním peněz předem a obdržení balíku, který zaplatím na poště (a převezmu nějaký balík), a bude v něm kus cihly?

Na poště můžeš balík otevřít a pak případně reklamovat.

Já nakupiuji v Alze, takže tvůj problém nemám. Kdo má peněz nazbyt kupuje v Bazošu zajíce v pytli s rizikem kradené věci k odebrání, kdo má akorát nebo tak tak, nakupuje třeba v Alze 1 platí 2vyzvedne a 3rozbalí

Co tam nakupuješ? Elektronickou příručku "jak správně bonzovat"

Kupovat na bazoši?no,to chce odvahu.Neměl jsi upito?

aky problem pri osobnom odbere? Ja sice nosim so sebou 2 boxery, ale doteraz som ich pri kupe nemusel pouzit.

Totez je tady skoro denne. Uprimne reakce necekej. Jen uprimnou soustrast.

"vse provadel z free Wifi." jak to víš?