Podvod na Aukru?Jak to řešit?

Dobrý den,

Koupil jsem na aukru zakladovou desku s porcesorem a jako darek prodejce prilozil
cd-rom. Aukci sem nevyhral ale ten co to vyhral to nakonec nechtel a tak to prodejce
prodal mne pac sem byl druhy v seznamu kdo prihazoval. Psal že zboží je funkční
a že to ma 1300mhz procesor celeron. Zboží mi po domluvě došlo i s tím darkem
ale nefungovala ani zakladka, ani procesor (ktery nebyl celeron ale duron) a
ani darek cd-rom o ten darek nejde ale jde o to zbozi. Dotycnemu prodejci jsem
psal ze je zbozi vadne on rikal ze vyjedname nahradu a rek že se teda vyrovname
a že mi penize pošle zpět. Peníze ani po dvou týdnech nepřišli, tak sem mu tedy
napsal že peníze nepřišli co s tím. On napsal zase že už je davno posilal že
se to mohlo spozdit. Je to už skoro měsíc a půl a peníze fuč a mě doma leží nefunkční
šrot. Prosím tedy o radu jak tuto situaci řešit.

Odpovědi na otázku

mapsal bych imejl akru at to resi oni maji jz nejake paky na tyto podvodnicky.

Tak tak, toto resit jedine pres Aukro.

aukro je stejná pakáž jak ty

Nahlaste danou osobu na www.nepoctivci.cz a varujte ostatni lidi pred tim podvodnikem. Je to databaze podvodniku z cele Ceske republiky. Da se tam vyhledavat podle jmena prijmeni ICO adresy emailu cisla uctu telefon a podobne. Kdyz budete cokoliv kupovat nebo podepisovat jakoukoliv smlouvu nebo nekomu posilat penize tak se tam predem presvedcte zda dana firma nebo osoba neni podvodnik.

aukro.cz ...
Proc to tahas sem kdyz je na reklamace rubrika v Aukro?

protože mi napsali že sem si to domlouval s nim a ne s aukrem a že s tim nemaj co dočinění... nějaksik je nechapu.

Mimo Aukro

Dejte si pozor na nabídky vyzývající Vás k nákupu „mimo Aukro”. Mohou Vám přijít emailem nebo mohou být přímo v popisu aukce.

Jestliže přistoupíte na takovou nabídku:

* Můžete se stát obětí podvodu,
* v případě problémů nebudete moci využít Program ochrany Kupujících,
* nebudete moci využít pomoci našeho zákaznického servisu,
* nebudete mít možnost udělit komentář za takovou transakci.
Co na tom nechápeš?

m1 KONECNE DOBRA RADA!

Zákaznický servis na Aukro? 😄😄😄👍Osvědčené podvodníky nechají prodávat dál, nikdo nepomůže. Můžete 100x dokazovat že je to plánovaný podvod. Posílat dokumentaci...Ony totiž peníze za provize jsou fajn i z podvodů...

Podat trestní oznámení.

jedine rechla prepadovka na adresu od kud posilal a dat mu do drsky at navali prachy!!!!

Se stalo, 15.září mam předvolání k soudu

Celé Aukro je podvod.

Ten co to vyhrál, byl jenom nastrčenej kořen, kterej na desku kadil, ale měl vytáhnout cenu co nejvýš. A když ji vyhrál, tak ti toho šmejda samozřejmě rád přenechal.

Nahlaste danou osobu na www.nepoctivci.cz a varujte ostatni lidi pred tim podvodnikem. Je to databaze podvodniku z cele Ceske republiky. Da se tam vyhledavat podle jmena prijmeni ICO adresy emailu cisla uctu telefon a podobne. Kdyz budete cokoliv kupovat nebo podepisovat jakoukoliv smlouvu nebo nekomu posilat penize tak se tam predem presvedcte zda dana firma nebo osoba neni podvodnik.

Níže uvedené platné pravidlo umožňuje ...

http://www.aukro.cz/help_item.php...
text: Jsem povinen koupit předmět, pokud prodejce odmítne částku vyšší, než jsem zadal já?

Ano. Přihození v aukci Vás právně zavazuje.

I když je Vaše přihození překonáno jiným uživatelem, je stále platné. To znamená, že pokud prodejce odmítne vyšší nabídku nebo konto osoby přihazující výše než Vy je zablokováno, jste povinen předmět koupit za cenu, kterou jste nabídl.

Proto nedoporučujeme přihazovat na stejný předmět ve více různých aukcích. Z tohoto důvodu byste měl, i když je Vaše přihození překonáno, počkat do konce aukce, než se rozhodnete přihazovat na stejný předmět v jiné aukci. Pokud se rozhodnete nečekat a prodejce zruší nabídku vyšší, než byla Vaše, můžete být nucen koupit dva stejné předměty!

Po skončení aukce však Prodejce nesmí nabídnout koupi předmětu dalším Uživatelům v seznamu přihazujících. Transakce může být uskutečněna výhradně mezi Prodejcem a Vítězem aukce.