» Poradna » Notebooky

Podsvícená klávesnice - HP Probook 450 G2

dobrý den,malichernost, ale jak aktivovat podsvícení kláves?Je to model J4T47ESjediný symbol, který trochu připomíná tuto funkci je na klávese F11, ale kombinace FN+F11 bez jakékoliv změny...Můžete prosím poradit? Díky moc

Odpovědi na otázku

Kombinace Fn+F11 ti to připomíná správně. Podsvícení ale mají jen vybrané modely a teprve od letošního léta. Jestli ke klávesnici vede jen jeden ZIF kabel, tak podsvícená asi není.

ja ho koupil vcera, byl jsem pro to v holesovicke alze V popisu u produktu ji maji, takze podsvicena by byt mela. Jinak by na klavese asi ani nebyl ten symbol

Tohle se tu už řešilo několikrát. Symbol na klávesnici nic neznamená, stejně jako ilustrační obrázek v manuálu, ilustrační foto v katalogu, omyl v popisu produktu. Na několika starších NB jsem viděl třeba tlačítka BT, přestože bluetooth vůbec neměly. Takže asi telefonát nebo výlet do Alza a měl bys mít jasno.

maji to i v popisu zbozi, tak to je smerodatne...to je jak kdyby ti tam nedali CPU Alza navstivena - reklamovano, na miste vyreseno, penize bez problemu vrati na ucet = tomu rikam spravny pristup !!!

Paráda, takže to šlo hladce.

tvůj kód modelu j4t47es je nějaké vydání pro čr, na oficiálních stránkách HP nic takového neexistuje jsou tam pouze dva modely jeden jevnější za cca 15 000 (J4S01EA) a druhý dražší přes 20 000 (J4S34EA)ten dražší model má podsvícenou klávesnici a podle manuálu se zapíná zkratkou fn+f11 vizhttp://prntscr.com/5hb4zjpokud nefunguje tak stáhni veškerý software k notebooku ze stránek HP nebo se obrať na servis.