Podrobnosti o GK

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak zjistím na kolika MHz mi běží grafická karta nebo spíše jestli běží na tolika na kolik by měla což je 1111MHz děkuji :)

Odpovědi na otázku

AIDA64 > Zobrazení > GrafickýProcesor (GPU)AIDA64 > Zobrazení > OpenGLAIDA64 > Zobrazení > GPGUvč. aktuální zátěže jádra a VideoEngine, sběrnice VRAM a úsporných režimů v nečinnosti, typicky low 2D, low 3D, performance 3D.http://www.aida64.com/stačí trial, instalovat není třeba.

... > GPGPU ...

Díky moc za radu :) jinak super prográmek :)

Ovšem ta toho hodně o čipu, jeho možnostech již nepoví, je základní info a ještě dost ořezané.