Podporuje i DDR2?

Zdravim kupuji novou MB a vybral jsem si Asus P5E64 WS Evolution. Ve specifikacich pisou podpora RAM 4 x DIMM, Max. 8 GB, DDR3 1800*/1600*/1333/1066/800 Un-buffered Memory ale dale v popisku je ze od rychlosti jak je videt 800. Nejsem si jist ze se DDR3 delaji v rychlosti 800 a 1066 znamena to tedy ze se tam vlezou i DDR2 pameti nebo se pletu? Chci si po ni zitra jit a nerad bych byl neprijemne prekvapen.

Dekuju moc za vsechny infosky.

www.asus.com ...

Odpovědi na otázku

Vsak citaj specifikaciu, ktoru si sem postol!!! Do toho DDR2 nenarves...

To by ses divil čeho jsou někteří lidi schopní ;). Ale ne, DDR2 v té desce nepojede.

OK diky toho sem se bal takze budu volit jinou s DDR2. Diky.

Tak samozrejme, ze nasilim by to mozno islo...

Praveze citam a jsem zmaten.

To ze se nevyrabi zadny 800MHz DDR3 neznamena ze by nejaky rychlejsi DDR3 pameti na tech 800 nemohli jet. Vzdy jdou podtaktovat.

P5E DeLuxe podporuje ddr2