» Poradna » Mobily

Podpora NTFS případně exFAT na androidu

Čím je dána podpora NTFS nebo exFAT na androidu? Předpokládám, že verzí androidu?Mám dva telefony na kterých chci v LOCUSmap prohlížet mapu ČR. Mapu mám ve formátu sqlitedb a soubor má něco přes 6 GB. Jeden telefon mi kartu s NTFS vezme a jde to bez problémů. Druhý "starší telefon" jakmile do něho dám kartu naformátovanou na NTFS, tak ji sám automaticky přeformátuje na FAT32.Jde to nějak vyřešit?

Odpovědi na otázku

To opravdu nikdo nezná řešení? Já jsem mezitím něco našel, ale vyžaduje to root telefonu.Zná někdo nebo existuje vůbec řešení bez nutnostu root?Případně druhá varianta. Jde nějak jednoduše rozdělit mapa ve formátu sqlitedb na více částí?

Bojíš sa rootu? exFAT by nemal mať obmedzenia na 4 GB/súbor

Na soukromém telefonu ani ne, ale nejde mi to na služebním telefonu, který je v záruce a tak se snažím najít jiné řešení. Ten telefon kde to nejde si neporadí ani s NTFS ani s exFAT.

Podporuje Android ext2-4?

co ja vim, tak to de leda s rootem, popripade je to zabudovano v alternativnich kernelechbez rootu jsem to rozchodil leda na cteni pomoci pluginu do totalcommanderu