» Poradna » Ostatní

Podpora Googlu

Zdravím, mám několik nápadů na vylepšení a přepravní funkcí do Andtoidu, ale nevím, na koho se obrátit. Na webu Googlu mě to pořád nutí jít na nápovědu nebo na fórum.To není nějaká česká podpora k dispozici na emailu? Tak velká společnost a tolik překážek...

Odpovědi na otázku

Sorry za ty překlepy - autokorekce.

Překážka je ta, že neumíš anglicky.

Na podobné věci je právě fórum. Tam se pobavíš s lidmi, kteří jsou to v případě rozumných návrhů popostrčit výš.

Zákaznická podpora slouží - překvápko - k podpoře zákazníků. Tipy na vylepšení - tam bych asi použil spíše tlačítko "odeslat feedback" (pro jistotu: feedback zpětná vazba, pro větší jistotu: něco jako vaše aplikace funguje dobře, ale lepší by bylo kdyby.....)Případně můžete použít třeba kontakty na vývojáře, kteří pravidelně publikují na soc. sítích (twitter, facebook...) a jinde, pokud to bude až tak převratná novinka, zlobit se nikdo nebude, naopak.Ale jestli to bude jen.... pošoupnout tlačítko doleva a přebarvit písmena v logu google.... myslím, že Vám stačí ta nápověda.Obávám se, že pokud máte tak geniální myšlenku, že na to pan Google a jeho tým ještě nepomyslel, měl byste být schopen zvládnout najít si kontakt.... Mimochodem v rejstříku firem najdete také sídlo společnosti Google ;) - dokonce i jejich české pobočky

Jestli myslíš, že máš pro ně nějaký převratný nápad, tak jsi hodně fandíš ;) Takových lidí jsou po světě tisíce, to by v Google nedělali nic jiného, než se šťourali v nápadech takových "vynálezců" :D