» Poradna » Web a internet

Podpora Facebooku

Zdravím vespolek,rád bych se zeptal jestli je nějáka možnost napsat někam na podporu facebooku.Stáhl jsem si malware do zařízení a napáchal nějaké škody ohledně interentových účtu. Když jsem to zjistil tak už nestíhal si změnit heslo na facebook a ten byl přímo facebookem pozastaven. Bylo mi dovoleno odvolat se s tím že tam člověk pošlě řidáčk/občanku atd.. 4. června mi byla řečena zpráva "Na kontrolu informací nám obvykle stačí den a kousek", bohužel už dneškem je 28.06 a na kontrolu mají 30 dní, po té účet trvale zablokují. viz. foto (https://prnt.sc/GfuN4w6EQkYR)Moc času ke kontrole už není a já bych rád zjistil zda-li je možné někam napsat nebo tak něco podoného. PS: Díky nepotřebuju vědět že nemám stahovat kraviny. ;)

Odpovědi na otázku

Na FB a obecně sociálních sítích je v podstatě vyloučeno dostat se do kontaktu s živým člověkem, všechno řeší automaty.

Tohle je u FB bezna vec, ze jim kontroly uctu zaberou obrovske mnozstvi casu.Mnohdy s tim, ze ucet proste zablokuji/zrusi. Nezbyva vam nic jineho, nez cekat. Proces se neda nijak urychlit.A nestahujte kraviny.

Představ si, že provozuješ službu, pro miliardy lidí... A drtivá většina z nich, ti vůbec nic neplatí... Proč bys pro takové uživatele, vůbec nějakou podporu zařízoval?

Ale no tak, ti lidi jsou prece produkt, ne zakaznici. Majitel zelezarstvi si taky nepovida se sroubkem. :D

Nic neplatí????Asi netušíš jaky je prijem z reklam a na ty reklamy kouka kdo???Prece uživatelé facebooku a proto si jich ma facebook hledet a podpora v každém státě ma být samozřejmostí,ja mam nyni problem ze se mi nekdo naboural do Facebookovemu účtu a nemam to jak vyřešit protoze podpora v podstatě neexistuje a pokud to nevyřeším jiny profil uz si zakladat nebudu

však to je pořád ten "kousek", co ti na tom není jasné?